Anasayfa     |     Hakkımızda     |     Referanslarımız     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim       


    SİSTEM ve NETWORK
      Microsoft ürünleri
             Server 2008, Exchange 2007,
             Office 2007, Shareportal...

      Network çözümleri
         
LAN-WAN-Uzaktan erişim
      Sunucu çözümleri
           
 HP, IBM
      Son kullanıcı
      Ağ alt yapısı
      Network güvenliği
            Firewall, Antivirüs, Spam,
            Spyware, Malware...

      Yedekleme
      Depolama çözümleri
      Data kurtarma

   IT DESTEK  
      Periyodik bakım hizmetleri
      Problem çözümleri


  
INTERNET/INTRANET
      Hosting & Web tasarım
           Web, E-mail
      Domain tescil
      Google reklam

   YAZILIM DESTEK
   DANIŞMANLIK ve TEDARİK


Yeni Sayfa 1

1997 yılında AYDIN ELEKTRONİK OTO. LTD. ŞTİ. adı altında kurulan şirketimiz; KASIM 2005 tarihi itibari ile NETTCITY ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Emek ağırlıklı olan firmamızın kadrosu % 80 oranında teknik elemandan oluşmaktadır.

Bilişim Teknolojileri alanında kendisini sürekli geliştirmek, müşterilerine doğru zamanda doğru çözümler sunarak sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir hedef ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Aydın Elektronik, bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, outsourcing, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Ağırlıklı olarak demir-çelik ve gümrük müşavirliği sektörleri olmak üzere enerji, sigorta, sağlık, ilaç, turizm, taşıma, üretim ve perakende sektörlerine bir “Sistem Bütünleştiricisi” olarak 7 gün 24 saat sertifikalı uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.

Aydın Elektronik, Türkiye çapında marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, network hizmetleri proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün /hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu dünyadaki en yaygın ve kendi alanında 1 numara olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimizin yapısı emek yoğun olup, ortakları aynı zamanda çalışanlarıdır.


MİSYONUMUZ

Bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir bir servis sağlayıcı şirket olarak, müşterilerimizin verimliliğini arttırmak, kendi işine odaklanmasını sağlamak ve her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır.
 

 

 

        60565


Microsoft ürünleri
 |  Network çözümleri - LAN - WAN - Uzaktan erişim  |  Sunucu çözümleri  |  Son kullanıcılar   |  Ağ altyapısı
Network güvenliği - Firewall - Antivirüs - Spam - Spyware - Malware  
|   Yedekleme   |   Depolama çözümleri  |  Data Güvenliği 
IT destek - Periyodik bakım hizmetleri - Problem çözümleri 
|  Hosting - Web tasarım  |  Domain tescil   |  Google reklam
  Yazılım destek 
|  Danışmanlık ve Tedarik hizmetleri

© 2000 Nettcity Network Technologies. Tüm Hakları Saklıdır.