Anasayfa     |     Hakkımızda     |     Referanslarımız     |     İnsan Kaynakları     |     İletişim       


    SİSTEM ve NETWORK
      Microsoft ürünleri
             Server 2008, Exchange 2007,
             Office 2007, Shareportal...

      Network çözümleri
         
LAN-WAN-Uzaktan erişim
      Sunucu çözümleri
           
 HP, IBM
      Son kullanıcı
      Ağ alt yapısı
      Network güvenliği
            Firewall, Antivirüs, Spam,
            Spyware, Malware...

      Yedekleme
      Depolama çözümleri
      Data kurtarma

   IT DESTEK  
      Periyodik bakım hizmetleri
      Problem çözümleri


  
INTERNET/INTRANET
      Hosting & Web tasarım
           Web, E-mail
      Domain tescil
      Google reklam

   YAZILIM DESTEK
   DANIŞMANLIK ve TEDARİK


Yeni Sayfa 1

Sorun yaşadığınız nokta ister tek bir bilgisayar isterse büyük bir network olsun NETTCITY sizin için her zaman desteğe hazırdır. Destek personelimiz en kısa zamanda ve uygun yöntemle sorununuza çözüm bulacaktır.

Sözleşmeli müşterilerimize tüm destek hizmetlerimiz ücretsizdir. Diğer müşterilerimiz alacakları destek türüne ve zamanına göre verilen servisler  ücretlendirilir.

TELEFON DESTEĞİ

Biz daima anlaşılır bir üslupla müşterilerimizin sorunlarına kısa zamanda net çözümler üretiriz.

NETTCITY personeli daima telefon ve e-mail desteği için hazırdır. Biz etkili ve kolayca anlaşılır tarzda yaklaşımlarda bulunuruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Sizin probleminiz bizim problemimizdir anlayışıyla sorunlara yaklaşırız.
 

UZAKTAN İZLEME

Serverlarınızın durumunu uzaktan takip ederiz. Gerekli kritik güncellemeleri yapar olabilecek sorunlara önceden çözüm getirmiş oluruz. Uzaktan izleme ile server performansı sürekli takip edilir, olası yavaşlama ve yüklenmeler takip edilerek gerekli gözümler sunulur.UZAKTAN DESTEK

NETTCITY sizin ekranınıza izninizle birlikte her zaman ve her yerden ulaşarak sorunuzu takip eder ve olası çözümleri size sunar. Özellikle office uygulamaları ve ticari yazılım kullanımlarında sıkça sorunlar yaşayan müşterilerimize bu tür desteğimiz mevcuttur. Yeni ürün almış müşterilerimize ürünlerini profesyonel şekilde kullanabilene kadar bu tür desteği kendilerine sınırsız olarak vermekteyiz.
 

YERİNDE DESTEK

Tüm uğraşlarımıza rağmen problemi çözüme kavuşturamadıysak NETTCITY teknik personeli en kısa zamanda size işletmenizde destek verecektir. Size ulaşım süresi trafik, hava şartları ve uzaklık ile doğru orantılı olarak değişebilmektedir. Aynı gün destek vermek ve sorunu yine aynı gün içinde çözüme kavuşturmak öncelikle amacımızdır.

Yerinde destek veren personelimiz kalifiye ve deneyimli personellerimizden seçilir. Bu yüzdendir ki kısa zamanda sorunlarınız çözüme kavuşur. 


PLANLANMIŞ  ZİYARETLER

Biliriz ki önceden alınacak tedbir sonradan uygulanacak tedaviden iyidir.

Her ne kadar ofisimizden müşteri sistemlerini takip etsek de bazı şeylerin farkına varmamız onları tespit etmemiz uzaktan mümkün olmamaktadır. Bu ziyaretlerimiz sırasında zamanla oluşabilecek bir çok sorunun önüne geçmiş olmayı hedefleriz. Fanı bozulmuş bir server, aşırı yüklenilen bir UPS, kısa devre yapan bir kablo bağlantısı yada bir revizyon çalışmasından sonra oluşan yanlış kullanımları  yerinde görerek sorun çıkarmadan önlemini almak sürekli yaşadığımız olası durumlardır.

Sözleşmeli Hizmetler

Sözleşme : Müşterimiz ile firmamız arasında devam edecek olan hizmetlerin nasıl yürütüleceği, hangi kriterlerde olacağı, müdahale ve sorun çözüm süreleri, periyodik bakım dönemleri, kapsam içinde yer alan hizmetler, ürünler, yükümlülükler ve hizmet sürelerini içeren maddelerin yer aldığı sözleşmelerdir.

Sözleşmeli müşterilerimiz , ürün temininde daha avantajlı fiyat ve hizmet alımında öncelik haklarına sahiptir. Farklı yerlerden alımş olduğu donanımlar içinde destek hizmeti alabilmektedir.

Sözleşme de yer alan kriterler müşterimiz ile karşılıkıl görüşülüp mutabakat sağlanarak tespit edilir. Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda sözleşme maddeleri esnetilerek imza edilir, Sözleşme türleri de tamamen müşterilerimizin ihtiyacına binaen karşılıklı görüşülerek oluşturulmaktadır.

Bütün sözleşmelerimiz parça hariç ve parça dahil olarak uygulanabilir.

Türlerine göre bazı sözleşme örneklerimiz;

• Parça Hariç Bakım Sözleşmesi
• Parça Dahil Bakım Sözleşmesi
• Yazılım Destek Sözleşmesi
• Sürekli eleman Desteği
• Çağrı Bazlı Hizmet Sözleşmesi

Hizmet kapsamının sözleşme ile belirlenmesinde birçok avantaj oluşmaktadır. Özellikle fiyat performansının çok önemli olduğu günümüz ekonomi şartlarında karşılanabilir bir maliyetle hizmet alma olanağı sağlanmış olur. Tek bir çağrı merkezi ile tüm Türkiye çapında hizmet almak, yedek parça garantisi ve uzman kadrolar ile destek hizmetlerine sahip olmak, zamanı en iyi şekilde kullanarak çözüme ulaşma olanağı sağlar.

Parça Hariç Bakım Sözleşmesi:

Bu sözleşme kapsamında belli periyotlarda koruyucu bakım denetiminin yapılması, parça bedeli müşteri tarafından karşılanmak koşulu ile, oluşacak arızaların sözleşme ile belirlenen sürelerde müdahale ve çözüm sürelerinde onarılmasını içerir. PC, Server, Yazıcı ve Network cihazları bu sözleşme kapsamına girebilir. Bu kapsamda; Sistemlerin çalıştığı ortamlara göre 2 / 3 / 4 / 6 ayda bir periyodik iç ve dış bakım yapılır. ( Normal şartlar altında 4 ayda bir bakım tavsiye edilmektedir)

• Sistemde virüs kontrolü yapılır.
• Disket sürücü, printer kafa ayarları gibi mekanik bakım yapılır.
• Diskte oluşabilecek bad sektörler kontrol edilir. Bad sektör sayısı yeterli seviyeye indirilemiyor ise kullanıcıyı en kısa zamanda diskini değiştirmesi yazılı olarak uyarılır. Böylece kullanıcı için, gereğinde sistemden çok daha fazla değeri olan datalarının kaybolması engellenir.
• Sistem dosyalarında ( Config.sys, Autoexec.bat, Win.ini, System.ini v.b. ) Sistemin genel performansını olumsuz etkileyen komutlar kullanıcının denetiminde düzeltilir.
• Periyodik bakım haricinde oluşabilecek arızalara önce makinanın yerinde, onarılamıyor ise onarım merkezinde müdahale edilir. Arızanın giderilmesi sürecinde parça kullanılmadan yapılan onarımlarda servis ücreti dahil herhangi bir ücret alınmaz. Parça kullanılarak giderilen arızalarda ise kullanıcının ( ürün ve fiyat ) onayı alınarak parça değiştirilir.

Parçasız bakım anlaşmasında fiyatı etkileyen faktörler; periyodik bakım sıklığı, arızalı makinalara yerinde/onarım merkezinde müdahale, arızaya müdahale süresi ve çözüm süresi olarak sıralanabilir. Makinelerin Marka ve Modelleri fiyatı etkilemez, ancak makine sayısı ve lokasyonları fiyatı etkilemektedir. Parçalı bakım anlaşmasına göre daha ucuz olmasına rağmen, parça değişimi gereken hasarlarda bu parçaların satın alınması özellikle kamu kuruluşlarındaki prosedür çokluğundan dolayı zaman alması dezavantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Parça Dahil Bakım Sözleşmesi:

Bu sözleşme kapsamında parça hariç bakım sözleşmesine ilave olarak hizmet verilen kullanıcının cihazlarına yönelik yedek parça riskini de üstlenerek oluşacak hasarlardan kullanıcının etkilenmesini önleyerek, kesintisiz çalışmayı sağlar. PC, Server, Yazıcı ve Network cihazları sözleşme kapsamına girebilir.

Yazılım Destek Sözleşmesi:

Bu sözleşme PC ve Server üzerinde Lisanslı olarak bulunan işletim, iletişim sistemi ve uygulamalara (özel uygulamalar hariç) verilen desteği kapsar. PC üzerindeki MS Office, emülasyon, virüs uygulamaları ile Microsoft BackOffice ürünlerinin Client uygulamaları, Server işletim sistemi ve BackOffice uygulamalarının sürekliliğini sağlamaya yönelik çalışmadır.

Sürekli Eleman Sözleşmesi:

Bu sözleşme oluşan donanım ve/veya yazılım arızalarına anında müdahale edilmesi, performansın artırılması, denetlenmesi ve yönlendirilmesi konusunda, sistem destek hizmetlerini karşılamak üzere kullanıcının adresinde belirlenen zamanlarda hizmet vermeyi içerir. Müşteri kadrolu olarak eleman çalıştırmayı tercih etmediği durumlarda dış kaynaklı olarak alabileceği bu hizmet ile yetişmiş, konusunda uzman ve arka tarafta firmanın tüm Yazılım Uzmanları tarafından da desteklenecek bir Donanım Uzmanı ile sürekli olarak ya da dönemsel projelerinde, ya da haftanın karşılıklı olarak belirlenen günlerinde bu hizmetten faydalanabilir..

Çağrı Bazlı Hizmet Sözleşmesi:


Bu sözleşme ile oluşan arızalara hizmet sağlama garantisi verilir, fakat çözüm garantisi verilmez. Her bir hizmet türü için saat bedeli sözleşme ile belirlenir.

 

 

        60565


Microsoft ürünleri
 |  Network çözümleri - LAN - WAN - Uzaktan erişim  |  Sunucu çözümleri  |  Son kullanıcılar   |  Ağ altyapısı
Network güvenliği - Firewall - Antivirüs - Spam - Spyware - Malware  
|   Yedekleme   |   Depolama çözümleri  |  Data Güvenliği 
IT destek - Periyodik bakım hizmetleri - Problem çözümleri 
|  Hosting - Web tasarım  |  Domain tescil   |  Google reklam
  Yazılım destek 
|  Danışmanlık ve Tedarik hizmetleri

© 2000 Nettcity Network Technologies. Tüm Hakları Saklıdır.